ФОТО: Шерил за првпат во јавност пет месеци по раѓањето на синчето кое го има со Лиам Пејн
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Шерил за првпат во јавност пет месеци по раѓањето на синчето кое го има со Лиам Пејн

ФОТО: Шерил за првпат во јавност пет месеци по раѓањето на синчето кое го има со Лиам Пејн

Шерил и Лиам Пејн го добија своето прво дете пред пет месеци. Славната пејачка за првпат беше фотографирана во јавност по породувањето кога се упатуваше да аплицира за виза во американската амбасада во Лондон.

Шерил Шерил Шерил Шерил Шерил Шерил

Убавата музичка ѕвезда се породи на 22 март и роди момче тешко 3,5 килограми, кое го доби името Беар.

Лиам Пејн со синчето

34-годишната пејачка и 23-годишниот пејач од One Direction се запознаа за време на снимањето на „The X-Factor“ во 2010 година, кога Лиам се натпреваруваше во шоуто за таленти.

Тие за првпат се појавија во јавност како пар во мај 2016 годин, додека Шерил се разведуваше од Жан-Бернард Фернандез-Версини. Нивниот развод беше финализиран во ноември минатата година.

Шерил и Лиам Пејн

Парот долго време ја криеше бременоста. Шерил за првпат беше фотографирана со трудничкото стомаче во ноември минатата година.

Шерил Шерил

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8796 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.