ФОТО: Слаткиот принц Џорџ по пижами го пречека Барак Обама
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Слаткиот принц Џорџ по пижами го пречека Барак Обама

ФОТО: Слаткиот принц Џорџ по пижами го пречека Барак Обама

Барак и Мишел Обама беа на вечера во Кенсингтонската палата, по покана на домаќините – принцот Вилијам и војвотката Кетрин.

Претседателот на САД и првата дама беа пречекани од кралскиот пар и принцот Хари, но за време на посетата тие се сретнаа за првпат и со принцот Џорџ.

Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата

Малото детенце ги пречека Обама облечено по пижами и според соопштение од палатата, им се заблагодари за коњчето за лулање кое го добило од нив како подарок веднаш по раѓањето.

Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата

Фотографијата од средбата на Барак и Џорџ стана хит, а бањарката од 38 долари која малиот принц ја носеше веднаш беше распродадена.

Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата Барак и Мишел Обама во Кенсингтонската палата

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3636 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.