ФОТО: Силвестер Сталоне со сопругата и трите ќерки на луксузен одмор во Франција
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Силвестер Сталоне со сопругата и трите ќерки на луксузен одмор во Франција

ФОТО: Силвестер Сталоне со сопругата и трите ќерки на луксузен одмор во Франција

Силвестер Сталоне е голем обожавател на француската ривиера и редовно одмара таму со своето семејство.

Славниот актер, кој пред неколку дена наполни 72 години, деновиве неколкупати беше фотографиран со сопругата и ќерките на луксузна јахта во Сен Тропе. 21-годишната Софија, 19-годишната Систин и 16-годишната Скарлет пливаа и се забавуваа на јахтата. Големо внимание со својот изглед привлекуваше неговата 42-годишна сопруга Џенифер Флавин.

Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне

Атрактивното семејство беше фотографирано и за време на вечерно излегување во Сен Тропе.

Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне

Сталоне сподели и фотографија од нивната посета на Кан и напиша дека бил изненаден од пречекот.

Систин и Софија споделија по една фотографија од одморот.

A post shared by Sistine (@sistinestallone) on

Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне

И пред две години семејството Сталоне престојуваше на истата локација по повод 70-тиот роденден на Силвестер.

Силвестер Сталоне со семејството Силвестер Сталоне со семејството Силвестер Сталоне со семејството

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.