ФОТО: Сара Џесика Паркер во стајлинг инспириран од Мики Маус
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Сара Џесика Паркер во стајлинг инспириран од Мики Маус

ФОТО: Сара Џесика Паркер во стајлинг инспириран од Мики Маус

Мики Маус го прослави својот 90. роденден. Сара Џесика Паркер беше дел од посетителите на изложбата во Њујорк, организирана во чест на популарниот анимиран лик на Дизни.

53-годишната ѕвезда од „Сексот и градот“ се појави во стајлинг инспириран од Мики Маус. На главата, таа носеше венче од колекцијата Disney X Gigi Burris.

Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер

На изложбата „Mickey: The True Original Exhibition“ беа претставени голем број дела од познати артисти.

Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5355 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.