ФОТО: Ријана направи забава покрај базен на Coachella
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Ријана направи забава покрај базен на Coachella

ФОТО: Ријана направи забава покрај базен на Coachella

Во рамките на популарниот фестивал Coachella, Ријана и Puma организираа забава покрај базен за промовирање на нивната нова заедничка колекција.

Ријана

На забавниот настан, славната пејачка изненади со фризура инспирирана од 60-тите години. За стилизирањето на косата на музичката ѕвезда, нејзиниот фризер сподели: „Чувствуваме ретро вибрации, сакавме да ги телепортираме на друго место со модерни комбинации. Мојата табла за инспирација е бескрајна. Таа и јас, ние сме луди. Само гледаме во слики и уметност“ – изјави тој.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Истата фризура подоцна Ријана ја вклопи во нов бел стајлинг.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.