ФОТО: Моника Белучи русокоса заводничка за „Soon“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Моника Белучи русокоса заводничка за „Soon“

ФОТО: Моника Белучи русокоса заводничка за „Soon“

Моника Белучи е главна ѕвезда во новото издание на „Soon“. Славната актерка стана русокоса за фотосесијата за француското списание за која носеше луксузен накит од Картие.

54-годишната Италијанка изгледа заводливо на фотографиите за кои е заслужен Патрис Ван Малдер. Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9316 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?