ФОТО: Моника Белучи русокоса заводничка за „Soon“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Моника Белучи русокоса заводничка за „Soon“

ФОТО: Моника Белучи русокоса заводничка за „Soon“

Моника Белучи е главна ѕвезда во новото издание на „Soon“. Славната актерка стана русокоса за фотосесијата за француското списание за која носеше луксузен накит од Картие.

54-годишната Италијанка изгледа заводливо на фотографиите за кои е заслужен Патрис Ван Малдер. Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8605 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.