ФОТО: Моника Белучи моќна заводничка за „Marie Claire“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Моника Белучи моќна заводничка за „Marie Claire“

ФОТО: Моника Белучи моќна заводничка за „Marie Claire“

Италијанската дива Моника Белучи заведува од страниците на септемвриското издание на „Marie Claire“ Мексико.

50-годишната актерка, која наскоро ќе ја видиме во улогата на Бонд-дама во филмот „Spectre“, сними секси едиторијал насловен „In The Mood For Monica“.

Облечена во креации од Гучи, Долче и Габана и Прада, Белучи позираше за дуото Hunter & Gatti.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6743 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.