ФОТО: Моника Белучи блесна во креација од Диор на сцената во Кан и страсно го бакна водителот
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Моника Белучи блесна во креација од Диор на сцената во Кан и страсно го бакна водителот

ФОТО: Моника Белучи блесна во креација од Диор на сцената во Кан и страсно го бакна водителот

Сите погледи беа насочени кон Моника Белучи на синоќешното отворање на Канскиот филмски фестивал. Атрактивната актерка, која по вторпат е домаќин на фестивалот, ги забавуваше гостите во „Palais des Festivals et des Congrès“ во Кан.

На сцената, 52-годишната италијанска убавица блесна во креација од Диор. Како дел од својот настап, таа страсно го бакна 38-годишниот водител Алекс Лиц пред премиерното прикажување на филмот „Ismael’s Ghosts“.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Видео

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8072 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.