ФОТО: Мартин од Next Time со саканата Андреа на егзотичен одмор во Танзанија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Мартин од Next Time со саканата Андреа на егзотичен одмор во Танзанија

ФОТО: Мартин од Next Time со саканата Андреа на егзотичен одмор во Танзанија

Мартин Филиповски и Андреа Белеска моментално уживаат во Занзибар, Танзанија. Познатиот македонски пар сподели фотографии на Instagram од егзотичниот одмор.

Музичарот од дуото Next Time и 24-годишната ракометарка беа придружувани од неколку свои пријатели.

Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска

Парот се запозна со сиромашни дечиња на кои им подари прибор за цртање и шнолички. „Колку малку треба за да бидат среќни. Фломастери и шнолички за коса“ – напиша Андреа во описот.

Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 2374 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.