ФОТО: Леонардо Дикаприо со згодната девојка на идиличен одмор во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Леонардо Дикаприо со згодната девојка на идиличен одмор во Италија

ФОТО: Леонардо Дикаприо со згодната девојка на идиличен одмор во Италија

Леонардо Дикаприо и Камила Морон максимално уживаат за време на својот престој во Италија.

Парот го посети Позитано, Рим, Ватикан и Езерото Комо, но потоа со луксузна јахта продолжи да ги истражува плажите на Корзика и Сардинија.

44-годишниот актер и 22-годишниот модел се релаксираа во лежерно издание.

Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон Леонардо Дикаприо и Камила Морон

Леонардо и Камила се во врска од крајот на 2017 година и редовно се мета на коментари поради дводецениската разлика во возраста.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3821 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?