ФОТО: Криси Тиген со невообичаен стајлинг покрај сопругот Џон Леџенд на настан во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Криси Тиген со невообичаен стајлинг покрај сопругот Џон Леџенд на настан во Њујорк

ФОТО: Криси Тиген со невообичаен стајлинг покрај сопругот Џон Леџенд на настан во Њујорк

Синоќа беше промовирано овогодишното издание на Sports Illustrated посветено на костимите за капење, а на забавата присуствуваа многу славни личности.

Криси Тиген донесе дел од јапонската култура на црвениот тепих. 31-годишниот модел позираше покрај сопругот Џон Леџенд во фустан инспириран од јапонското кимоно и високи чизми над колената. Парот славеше што Криси е дел од Sports Illustrated Swimsuit 2017.

Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд

На настанот, Криси и Џон се фотографираа и со младоликата Кристи Бринкли и нејзината 18-годишна ќерка Сејлор. 63-годишната Бринкли исто така е дел од новото издание на Sports Illustrated, за кое позираше со ќерките во костими за капење.

Криси Тиген и Џон Леџенд

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 29%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.