ФОТО: Ирина Шајк со своето слатко бебенце на шопинг во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Ирина Шајк со своето слатко бебенце на шопинг во Лос Анџелес

ФОТО: Ирина Шајк со своето слатко бебенце на шопинг во Лос Анџелес

Ирина Шајк балансира помеѓу модните ангажмани и мајчинството. 31-годишната Русинка беше фотографирана за време на шопинг во Лос Анџелес заедно со 8-месечната ќерка Леа.

Облечена во фармерки, црно-бела кошула и војнички чизми, славната мајка го држеше и возеше со количка малото девојче.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Пред само една седмица, Ирина беше во Лондон за снимањето на таен проект со Џон Кортахарена.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Tаа беше уловена од папараците и на аеродромот во британската метропола.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Деновиве беа објавени и фотографии од рекламната кампања на Ирина со Русинот Тимати за „Зиларт“.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 9700 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.