ФОТО: Ирина Шајк елегантна во црвено на хуманитарна гала во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Ирина Шајк елегантна во црвено на хуманитарна гала во Њујорк

ФОТО: Ирина Шајк елегантна во црвено на хуманитарна гала во Њујорк

Ирина Шајк ја поддржа хуманитарната гала на „Unitas“ за подигање на свеста и за спречување на експлоатацијата и трговијата со луѓе.

31-годишната руска убавица блесна во елегантна црвена креација на сивиот тепих во Њујорк. Својот стилски избор, славната манекенка го надополни со црвени салонки и мала чантичка.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

На свеченоста, Шајк позираше со Наташа Поли, која исто така носеше долг црвен фустан.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8790 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.