ФОТО: Ирина Шајк ги покажа тонираните нозе на аеродром само два месеци по породувањето
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Ирина Шајк ги покажа тонираните нозе на аеродром само два месеци по породувањето

ФОТО: Ирина Шајк ги покажа тонираните нозе на аеродром само два месеци по породувањето

Ирина Шајк изгледа неверојатно два месеци по раѓањето на својата ќеркичка Леа.

31-годишниот модел беше фотографиран во лежерно издание на аеродром во Њујорк. Убавата Русинка беше облечена по волуменозна плетена блуза, која ги откри нејзините тонирани нозе.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Вчера таа сподели фотографија на која нашминкана позира со своето куче.

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Шајк се породи на 21 март. Малата Леа е прво дете на Ирина и актерот Бредли Купер.

Еден месец по породувањето, таа сподели фотографија на која позира по бикини.

Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3636 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.