ФОТО: Елена Ристеска ужива и се забавува на летен одмор на Миконос
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Елена Ристеска ужива и се забавува на летен одмор на Миконос

ФОТО: Елена Ристеска ужива и се забавува на летен одмор на Миконос

Миконос е неизбежна летна дестинација за Елена Ристеска. Македонската пејачка моментално престојува на прекрасниот грчки остров заедно со пријатели.

32-годишната музичарка сподели фотографии од забавите и летните авантури, како и видеа од концертот на Џејсон Деруло.

И минатата година Елена беше на Миконос, каде се сретна и се дружеше со Каролина Гочева.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7136 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.