ФОТО: Елена Ристеска ужива и се забавува на летен одмор на Миконос
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Елена Ристеска ужива и се забавува на летен одмор на Миконос

ФОТО: Елена Ристеска ужива и се забавува на летен одмор на Миконос

Миконос е неизбежна летна дестинација за Елена Ристеска. Македонската пејачка моментално престојува на прекрасниот грчки остров заедно со пријатели.

32-годишната музичарка сподели фотографии од забавите и летните авантури, како и видеа од концертот на Џејсон Деруло.

И минатата година Елена беше на Миконос, каде се сретна и се дружеше со Каролина Гочева.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.