ФОТО: Дејвид Бекам со децата се забавуваа во Њујорк, Викторија со бакнежи ги поздрави на нејзината ревија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Дејвид Бекам со децата се забавуваа во Њујорк, Викторија со бакнежи ги поздрави на нејзината ревија

ФОТО: Дејвид Бекам со децата се забавуваа во Њујорк, Викторија со бакнежи ги поздрави на нејзината ревија

Дејвид Бекам веќе неколку дена престојува во Њујорк заедно со децата, по повод ревијата на Викторија.

Поранешниот фудбалер седеше во првиот ред на шоуто на славната дизајнерка со 15-годишниот Ромео, 12-годишниот Круз и 6-годишната Харпер. Додека траеше аплаузот по презентирањето на колекцијата есен/зима 2018, Викторија со бакнежи ги поздрави своите најважни гости.

A post shared by Eva Chen (@evachen212) on

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Дејвид со трите деца беше фотографиран и на аеродромот во Големото јаболко, а слатката Харпер со браќата беа видени додека се забавуваа на лизгалиште.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 4923 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.