ФОТО: Во плакарот на актерката Шеј Мичел
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Во плакарот на актерката Шеј Мичел

ФОТО: Во плакарот на актерката Шеј Мичел

Шеј Мичел ја креираше својата прва колекција за Kohl’s, па освен што го покажа дизајнерскиот талент, таа им дозволи на нејзините фанови да ѕирнат каде се „готват“ нејзините модни комбинации.

Канадската актерка, позната по серијата „Pretty Little Liars“, ги отвори вратите на својот дом во Вест Холивуд и го откри подредениот плакар.

Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел

„Голема обожавателка сум на чанти, па сакам да ги купувам, но исто така сега се заљубив во пронаоѓањето на винтиџ чанти. Независно од тоа дали се дизајнерски или не, сакам да имам нешта кои не можеш да ги купиш во продавница“ – изјавила таа во интервју за The Coveteur.

Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел Плакарот на Шеј Мичел

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3477 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.