ФОТО: Викторија и Дејвид Бекам со четирите деца на сетот на хит серијата „Modern Family“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Викторија и Дејвид Бекам со четирите деца на сетот на хит серијата „Modern Family“

ФОТО: Викторија и Дејвид Бекам со четирите деца на сетот на хит серијата „Modern Family“

Семејството Бекам доби можност да го посети сетот на популарната серија „Modern Family“. Дејвид и Викторија заедно со четирите деца наминаа во куќата во која живее семејството Данфи во серијата.

На фотографиите, заедно со Бекамови позира актерот Џеси Тајлер, кој во серијата го глуми хомосексуалецот Мичел.

Семејството Бекам на сетот на Modern Family Семејството Бекам на сетот на Modern Family Семејството Бекам на сетот на Modern Family

Откако фотографиите се распространија на социјалните мрежи фановите започнаа да прашуваат дали славното семејство ќе гостува во некоја од епизодите. За да не се шират лажни информации, филмската екипа одговори негативно.

Семејството Бекам на сетот на Modern Family Семејството Бекам на сетот на Modern Family

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8796 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.