ФОТО: Викторија и Дејвид Бекам со трите деца се забавуваат во Дизниленд
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Викторија и Дејвид Бекам со трите деца се забавуваат во Дизниленд

ФОТО: Викторија и Дејвид Бекам со трите деца се забавуваат во Дизниленд

Дејвид и Викторија Бекам ги наградија своите деца со патување во Дизниленд.

Славниот пар беше фотографиран во забавниот парк заедно со 6-годишната ќерка Харпер и синовите Круз и Ромео.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Само најстариот син на Бекам, Бруклин, не беше со нив бидејќи присуствуваше на популарниот фестивал Coachella.

Бекам

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.