ФОТО: Брус Вилис се забавува во Дизниленд со сопругата Ема и трите ќерки
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Брус Вилис се забавува во Дизниленд со сопругата Ема и трите ќерки

ФОТО: Брус Вилис се забавува во Дизниленд со сопругата Ема и трите ќерки

Брус Вилис се забавуваше во Дизниленд со сопругата Ема и трите ќерки.

64-годишниот актер и неговата 41-годишна сакана уживаа во забавниот парк заедно со нивните две заеднички ќерки – 7-годишната Мејбел и 5-годишната Евелин, како и со неговата ќерка Скаут од претходниот брак со Деми Мур. Во нивно друштво беше и момчето на Скаут, Џејк.

Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис

Ема сподели фотографии од двата забавни дена кои тие ги имаа во Дизниленд.

Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис Брус Вилис

Славниот актер стапи во брак со Ема во 2009 година. Претходно, тој беше во брак со актерката Деми Мур од 1987 до 2000 година и заедно имаат три ќерки.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4141 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?