ФОТО: Бремената Ева Лонгорија во лежерно издание ужива со сопругот
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Бремената Ева Лонгорија во лежерно издание ужива со сопругот

ФОТО: Бремената Ева Лонгорија во лежерно издание ужива со сопругот

Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон се релаксираат во последните недели пред раѓањето на нивното прво дете.

Славниот пар во лежерно издание уживаше на ручек и на шопинг во Лос Анџелес. 42-годишната актерка облечена во бело ги привлече објективите на папараците. По пријатен ручек, двојката се упатила на пазарување во бутици за трудничка облека.

Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон

Ева очигледно сака да остане физички активна во бременоста, па таа со пријатели беше фотографирана на долга прошетка.

Ѕвездата од „Очајни домаќинки“ и успешниот бизнисмен ќе добијат синче.

Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 4923 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.