ФОТО: Бремената Бијонсе шармантна во светол стајлинг
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Бремената Бијонсе шармантна во светол стајлинг

ФОТО: Бремената Бијонсе шармантна во светол стајлинг

Бијонсе го надополни својот сајт со модни фотографии. Музичката ѕвезда сподели моменти од импровизирана фотосесија за која носи светол стајлинг.

Облечена во тесен фустан и розов мантил од A.F. Vandevorst, 35-годишната пејачка гордо го покажува трудничкото стомаче.

Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе

И Блу Ајви позираше во розово издание, огледувајќи се на мајка си.

Бијонсе

Бијонсе сподели и гифови на кои се забавува со малата Блу Ајви со филтрите на Snapchat.

Бијонсе Бијонсе Бијонсе

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 2369 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.