ФОТО: Бијонсе во тесно мини здолниште ја истакна фигурата еден месец по породувањето
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Бијонсе во тесно мини здолниште ја истакна фигурата еден месец по породувањето

ФОТО: Бијонсе во тесно мини здолниште ја истакна фигурата еден месец по породувањето

Бијонсе и Џеј Зи станаа родители на близначиња минатиот месец. 35-годишната пејачка покажа дека се врати во добра физичка форма споделувајќи фотографии од својот модерен стајлинг за вечерно излегување со својот сакан.

Музичката ѕвезда ги истакна своите облини во тесно здолниште од Zimmermann.

Бијонсе Бијонсе Бијонсе

Славниот пар беше фотографиран и од папараците.

Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе

Претходно, Бијонсе сподели фотографија на која ги држи новородените близначиња. Бебињата ги добија имињата Руми и Сер Картер.

Бијонсе со близнаците

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 2369 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.