ФОТО: Аријана Гранде го покажа свршеничкиот прстен
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Аријана Гранде го покажа свршеничкиот прстен

ФОТО: Аријана Гранде го покажа свршеничкиот прстен

Аријана Гранде ги изненади фановите со веста дека се вери со Пит Дејвидсон по само неколку недели врска.

Свршувачката беше потврдена од големиот дијамантски прстен кој блесна од раката на актуелната пејачка. Според известувањата на странските медиуми, прстенот чини околу 93.000 долари.

Аријана Гранде и Пит Дејвидсон Аријана Гранде и Пит Дејвидсон Аријана Гранде и Пит Дејвидсон

Парот беше фотографиран и додека се забавуваше во Дизниленд.

Аријана Гранде и Пит Дејвидсон Аријана Гранде и Пит Дејвидсон Аријана Гранде и Пит Дејвидсон Аријана Гранде и Пит Дејвидсон Аријана Гранде и Пит Дејвидсон Аријана Гранде и Пит Дејвидсон Аријана Гранде и Пит Дејвидсон

24-годишната музичка ѕвезда и 24-годишниот актер и комедијант започнаа да се состануваат кон средината на минатиот месец.

Кратко време пред да започне да се состанува со Пит, Аријана ја раскина двегодишната врска со раперот Мак Милер.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 2374 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.