ФОТО: Анџелина Џоли со ќерките Вивиен и Захара во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Анџелина Џоли со ќерките Вивиен и Захара во Лос Анџелес

ФОТО: Анџелина Џоли со ќерките Вивиен и Захара во Лос Анџелес

Анџелина Џоли со малите ќерки го искористија неделниот ден за шопинг. 42-годишната актерка и режисерка беше фотографирана во Лос Анџелес заедно со 13-годишната Захара и 9-годишната Вивиен.

За лежерното пазарување, Џоли беше облечена во бежово палто од Макс Мара и црни чизми.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 47%
  • 29%
Се испраќа...

(Вкупно: 5194 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.