ФОТО: Адријана Лима во цветни бикини со двете ќеркички на плажа во Мајами
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Адријана Лима во цветни бикини со двете ќеркички на плажа во Мајами

ФОТО: Адријана Лима во цветни бикини со двете ќеркички на плажа во Мајами

По забавниот одмор со новото момче во Италија, Адријана Лима се врати повторно кај своите ќеркички во Мајами.

„Повторно дома со љубовите на мојот живот Валентина и Сиена. Многу сум среќна што ви сум мајка“ – напиша Лима на фотографија со ќерките.

Адријана Лима

38-годишниот поранешен ангел на Victoria’s Secret беше уловен од папараците додека се релаксираше на плажа заедно со слатките Валентина и Сиена и пријатели.

Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2691 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?