Фит модел: Дауцен Крус ги покажа тонираните стомачни мускули во бикини на јахта на Ибица
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Фит модел: Дауцен Крус ги покажа тонираните стомачни мускули во бикини на јахта на Ибица

Фит модел: Дауцен Крус ги покажа тонираните стомачни мускули во бикини на јахта на Ибица

Дауцен Крус го одржува своето тело во завидна форма.

За време на одморот на Ибица, 34-годишниот поранешен ангел на Victoria’s Secret привлекуваше внимание со тонираните стомачни мускули за кои доби бројни комплименти. Популарната манекенка, која е мајка на две деца, носеше бикини со леопардски принт.

Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус

На јахтата беа и моделите Кендис Сванапул, Шанина Шајк и Џоан Смолс.

Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус Дауцен Крус

Крус беше еден од ангелите на VS од 2008 до 2014 година.

Дауцен Крус

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2691 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?