Филмски диви: Џулија Робертс, Пенелопе Круз и Кејт Винслет елегантни на забава во Монако
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Филмски диви: Џулија Робертс, Пенелопе Круз и Кејт Винслет елегантни на забава во Монако

Филмски диви: Џулија Робертс, Пенелопе Круз и Кејт Винслет елегантни на забава во Монако

Кога Џулија Робертс, Пенелопе Круз и Кејт Винслет ќе се спојат, сите погледи завршуваат во нив.

Трите филмски диви шармираа на забавата „Stars & Wonders“ на козметичкиот гигант Lancôme.

Облечени во елегантни црни комбинации, славните актерки позираа пред прекрасна декорација со разнобојни рози.

Џулија Робертс, Пенелопе Круз и Кејт Винслет

Во еден момент, ним им се приклучи и кинеската актерка Лиу Тао.

Џулија Робертс, Пенелопе Круз и Кејт Винслет Џулија Робертс, Пенелопе Круз и Кејт Винслет

Повеќе од 250 гости присуствуваа на свеченоста која се одржа во Монако.

Пенелопе сподели и видео од забавата:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3636 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.