Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит со бебенцето на одмор во Бодрум
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит со бебенцето на одмор во Бодрум

Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит со бебенцето на одмор во Бодрум

Во овие пеколно жешки денови, Фахрие Евџен и Бурак Озчивит се разладуваа во Бодрум.

Славните турски актери беа фотографирани од папараците додека уживаа во и покрај базен, а нивното синче Каран заедно со дадилка ги гледаше од куќата.

Фахрие и Бурак на одмор со синот Фахрие и Бурак на одмор со синот Фахрие и Бурак на одмор со синот Фахрие и Бурак на одмор со синот Фахрие и Бурак на одмор со синот
Фахрие и Бурак на одмор со синот

33-годишната актерка позната по улогата на „Неџла“ позираше и во црвена облека, додека Бурак ја фотографираше.

Фахрие и Бурак на одмор со синот Фахрие и Бурак на одмор со синот Фахрие и Бурак на одмор со синот Фахрие и Бурак на одмор со синот Фахрие и Бурак на одмор со синот Фахрие и Бурак на одмор со синот

Следниот ден, Фахрие и Бурак беа фотографирани на аеродром. Тие се обидуваат да го чуваат синчето подалеку од јавноста и медиумите, па затоа транспортерот на бебенцето беше покриен.

Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак

Фахрие и Бурак стапија во брак во јуни 2017 година, а нивното синче се роди во април оваа година.

Фахрие и Бурак

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2691 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?