Труднички сјај: Ева Лонгорија блеска во тесен црн фустан за роденденот на сопругот
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Труднички сјај: Ева Лонгорија блеска во тесен црн фустан за роденденот на сопругот

Труднички сјај: Ева Лонгорија блеска во тесен црн фустан за роденденот на сопругот

Хозе Пепе Бастон го прослави 50-тиот роденден во друштво на сопругата Ева Лонгорија, која го носи нивното прво дете. Парот беше фотографиран пред ресторанот „Mr. Chow“ во Беверли Хилс.

Насмеаната 43-годишна актерка блескаше во тесен црн фустан покрај својот сакан додека фатени за рака се упатуваа на роденденската забава.

Ева и Хозе Ева и Хозе Ева и Хозе Ева и Хозе Ева и Хозе Ева и Хозе Ева и Хозе Ева и Хозе Ева и Хозе Ева и Хозе Ева и Хозе Ева и Хозе

На Инстаграм, Ева сподели фотографија со мајка си.

Ева и Хозе Ева и Хозе

Ева и Хозе се во брак од мај 2016 година. Тие очекуваат синче, кое треба да се роди во јуни.

Ева Лонгорија и Хозе Антонио Бастон Ева Лонгорија и Хозе Антонио Бастон Ева Лонгорија и Хозе Антонио Бастон

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.