Трите ќерки на Силвестер Сталоне во заедничка фотосесија за Harper's Bazaar
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Трите ќерки на Силвестер Сталоне во заедничка фотосесија за Harper's Bazaar

Трите ќерки на Силвестер Сталоне во заедничка фотосесија за Harper's Bazaar

Сестрите Сталоне беа поканети да го разубавуваат мајското издание на Harper's Bazaar.

20-годишната Софија, 18-годишната Систин и 14-годишната Скарлет позираа во креации од модни куќи како Moschino, Guess, J. Crew и Ermanno Scervino.

Сестрите Сталоне

Зад објективот застана Виктор Демаршелие.

Сестрите Сталоне Сестрите Сталоне Сестрите Сталоне Сестрите Сталоне Сестрите Сталоне Сестрите Сталоне

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8150 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.