Тамара Тодевска ги сподели првите фотографии од лицето на слаткото синче Дарен
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Тамара Тодевска ги сподели првите фотографии од лицето на слаткото синче Дарен

Тамара Тодевска ги сподели првите фотографии од лицето на слаткото синче Дарен

На 12 декември минатата година, Тамара Тодевска го донесе на овој свет синчето Дарен. 33-годишната пејачка вчера за првпат сподели фотографии од лицето на слаткото момче.

Ова е второ дете на Тамара и Александар Димитровски - Мачка, кои се родители и на 2-годишната Хана.

Дарен Дарен

На кого повеќе потсетува Дарен? На Мама или на Тато?

Дарен Дарен

Тамара и Александар стапија во брак во 2015 година.

Тамара Тодевска со семејството

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5717 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.