Тамара Тодевска ги сподели првите фотографии од лицето на слаткото синче Дарен
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Тамара Тодевска ги сподели првите фотографии од лицето на слаткото синче Дарен

Тамара Тодевска ги сподели првите фотографии од лицето на слаткото синче Дарен

На 12 декември минатата година, Тамара Тодевска го донесе на овој свет синчето Дарен. 33-годишната пејачка вчера за првпат сподели фотографии од лицето на слаткото момче.

Ова е второ дете на Тамара и Александар Димитровски - Мачка, кои се родители и на 2-годишната Хана.

Дарен Дарен

На кого повеќе потсетува Дарен? На Мама или на Тато?

Дарен Дарен

Тамара и Александар стапија во брак во 2015 година.

Тамара Тодевска со семејството

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4768 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?