Страсна романса: Адријана Лима со Турчинот Метин Хара уживаат на јахта во Бодрум
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Страсна романса: Адријана Лима со Турчинот Метин Хара уживаат на јахта во Бодрум

Страсна романса: Адријана Лима со Турчинот Метин Хара уживаат на јахта во Бодрум

Адријана Лима и Метин Хара уживаат во својот прв заеднички одмор. 36-годишната Бразилка и 35-годишниот Турчин беа фотографирани додека се релаксираа на јахта во Бодрум.

Новиот љубовен пар се бакнуваше и разладуваше во бистрите води.

Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара

Неодамна се дозна за романсата на ангелот на Victoria's Secret и познатиот писател. Тие се запознале во јуни на настан во Истанбул. „Се сретнавме со Адријана во Истанбул во јуни. Сфативме дека имаме чувства еден за друг, но сè уште се запознаваме“ – изјавил Метин за турските медиуми.

Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара Адријана Лима и Метин Хара

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3633 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.