Среќна идна мајка: Лорен Конрад сподели фотографија од трудничкото стомаче
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Среќна идна мајка: Лорен Конрад сподели фотографија од трудничкото стомаче

Среќна идна мајка: Лорен Конрад сподели фотографија од трудничкото стомаче

Слободно може да се каже дека Лорен Конрад е превозбудена што ќе стане мајка. На својот блог, 30-годишната дизајнерка сподели фотографија на која позира во тесен фустан кој го истакнува нејзиното трудничко стомаче.

На неа, Конрад со нежна насмевка на лицето го гледа стомачето во кое расте нејзиното бебенце.

Лорен Конрад

Ова ќе биде прво дете на Конрад и Вилијам Тел, кои запливаа во брачните води на 13 септември 2014 година. Таа објави дека е бремена пред една недела со фотографија од ултразвук.

„Среќна Нова година! Имам чувство дека 2017 ќе биде најдобрата година досега“ – напиша таа во описот на фотографијата на Instagram.

Happy New Year! I have a feeling 2017 is going to be the best year yet...

A photo posted by Lauren Conrad (@laurenconrad) on

Свадбата на Лорен Конрад Лорен Конрад и Вилијам Тел

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8150 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.