Среќа, насмевки и голема торта Frozen: Мила Јовович сподели фотографии од роденденот на ќеркичка Дашиел
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Среќа, насмевки и голема торта Frozen: Мила Јовович сподели фотографии од роденденот на ќеркичка Дашиел

Среќа, насмевки и голема торта Frozen: Мила Јовович сподели фотографии од роденденот на ќеркичка Дашиел

Помалата ќерка на Мила Јовович наполни 4 години. Славната актерка сподели неодоливи фотографии од роденденот на синооката Дашиел Иден, која задоволно позира со широка насмевка.

Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден

„Среќен роденден на моето слатко, грижливо, темпераментно и забавно мало цвеќе Дашиел Иден! Радост е да се гледа и да се биде дел од умната и чувствителна мала личности во која се претвори оваа година! Со твојата внимателност, правиш сите околу тебе да се чувствуваат специјално! Бог нека ти ја донесе целата среќа што ја заслужуваш во животот ти блескава, насмеана, мала самовила. Твоето семејство премногу те сака“ – стои во честитката на 43-годишната ѕвезда од „Resident Evil“.

Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Мила ЈововичМила со мајка си Галина

Дел од фотографиите се направени во руското училиште во кое девојчето посетува часови за деца од претшколска возраст.

Дашиел Иден Дашиел Иден

Славната актерка со црногорско потекло, чие вистинско име е Милица Богдановна Јовович, е во брак со режисерот Пол Андерсон од 2009 година. Тие имаат уште една ќерка Евер Габо, која е вистинска копија на мајка си.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.