Среќа, насмевки и голема торта Frozen: Мила Јовович сподели фотографии од роденденот на ќеркичка Дашиел
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Среќа, насмевки и голема торта Frozen: Мила Јовович сподели фотографии од роденденот на ќеркичка Дашиел

Среќа, насмевки и голема торта Frozen: Мила Јовович сподели фотографии од роденденот на ќеркичка Дашиел

Помалата ќерка на Мила Јовович наполни 4 години. Славната актерка сподели неодоливи фотографии од роденденот на синооката Дашиел Иден, која задоволно позира со широка насмевка.

Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден

„Среќен роденден на моето слатко, грижливо, темпераментно и забавно мало цвеќе Дашиел Иден! Радост е да се гледа и да се биде дел од умната и чувствителна мала личности во која се претвори оваа година! Со твојата внимателност, правиш сите околу тебе да се чувствуваат специјално! Бог нека ти ја донесе целата среќа што ја заслужуваш во животот ти блескава, насмеана, мала самовила. Твоето семејство премногу те сака“ – стои во честитката на 43-годишната ѕвезда од „Resident Evil“.

Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Дашиел Иден Мила ЈововичМила со мајка си Галина

Дел од фотографиите се направени во руското училиште во кое девојчето посетува часови за деца од претшколска возраст.

Дашиел Иден Дашиел Иден

Славната актерка со црногорско потекло, чие вистинско име е Милица Богдановна Јовович, е во брак со режисерот Пол Андерсон од 2009 година. Тие имаат уште една ќерка Евер Габо, која е вистинска копија на мајка си.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4129 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?