Софија Вергара шармантна убавица во макси фустани
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Софија Вергара шармантна убавица во макси фустани

Софија Вергара шармантна убавица во макси фустани

Софија Вергара има моден рецепт за шик летен изглед: макси фустан + впечатливи обетки + сандали на висока потпетица.

Најплатената телевизиска актерка беше фотографирана во Холивуд во црн фустан кој ја истакна нејзината фигура.

Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара

Еден ден претходно, 45-годишната убавица беше „уловена“ во Беверли Хилс во темнозелен фустан со разголени раменици и складни обетки со реси.

Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара

Вергара пред неколку дена го прослави својот роденден.

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3477 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.