Слатко дуо мајка-син: Сиара со синчето на црвениот тепих на AMA 2018
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Слатко дуо мајка-син: Сиара со синчето на црвениот тепих на AMA 2018

Слатко дуо мајка-син: Сиара со синчето на црвениот тепих на AMA 2018

Сиара го имаше најслаткиот придружник на црвениот тепих на доделувањето на Американските музички награди.

Во театарот „Микрософт“ во Лос Анџелес, 32-годишната пејачка се појави со 4-годишното синче Фјучр. Популарната музичка ѕвезда носеше фустан и сандали од DSquared2 и накит од Pandora.

Сиара Сиара Сиара Сиара Сиара Сиара Сиара Сиара Сиара Сиара Сиара

На сцената, Сиара настапи со „Dose“ и „Level Up“ со Мис Елиот.

Сиара Сиара Сиара Сиара Сиара Сиара Сиара Сиара

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 5%
  • 54%
  • 4%
  • 15%
  • 1%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 503 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.