Славниот турски пар на црвениот тепих: „Неџла“ и „Бали-бег“ на премиера во Истанбул
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Славниот турски пар на црвениот тепих: „Неџла“ и „Бали-бег“ на премиера во Истанбул

Славниот турски пар на црвениот тепих: „Неџла“ и „Бали-бег“ на премиера во Истанбул

Бурак Озчивит и Фахрије Евџен блеснаа на црвениот тепих во Истанбул.

Турските актери познати по улогите на Неџла од серијата „Кога лисјата паѓаат“ и Бали-бег од „Величествениот“ присуствуваа на премиерата на филмот „Kardesim Benim 2“.

Атрактивниот пат мамеше воздишки во елегантно издание. Фахрије ја истакна витката фигура во тоалета во кралско-сина боја, додека згодниот Бурак избра класичен смокинг.

Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег

Озчивит, кој ја има една од главните улоги во новиот филм, позираше со своите колеги.

Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег

Бурак и Фахрије стапија во брак во јуни оваа година.

Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4767 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?