Славниот турски пар на црвениот тепих: „Неџла“ и „Бали-бег“ на премиера во Истанбул
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Славниот турски пар на црвениот тепих: „Неџла“ и „Бали-бег“ на премиера во Истанбул

Славниот турски пар на црвениот тепих: „Неџла“ и „Бали-бег“ на премиера во Истанбул

Бурак Озчивит и Фахрије Евџен блеснаа на црвениот тепих во Истанбул.

Турските актери познати по улогите на Неџла од серијата „Кога лисјата паѓаат“ и Бали-бег од „Величествениот“ присуствуваа на премиерата на филмот „Kardesim Benim 2“.

Атрактивниот пат мамеше воздишки во елегантно издание. Фахрије ја истакна витката фигура во тоалета во кралско-сина боја, додека згодниот Бурак избра класичен смокинг.

Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег

Озчивит, кој ја има една од главните улоги во новиот филм, позираше со своите колеги.

Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег Неџла и Бали-бег

Бурак и Фахрије стапија во брак во јуни оваа година.

Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7232 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.