Силвестер Сталоне со семејството ја поддржа ќерката Систин на премиерата на нејзиниот прв филм
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Силвестер Сталоне со семејството ја поддржа ќерката Систин на премиерата на нејзиниот прв филм

Силвестер Сталоне со семејството ја поддржа ќерката Систин на премиерата на нејзиниот прв филм

Систин Сталоне заплива во филмските води.

На премиерата на својот дебитантски филм „47 Meters Down: Uncaged“, 21-годишната актерка ја доби поддршката од целото свое семејство. Таа блескаше во краток син фустан додека позираше покрај татко си Силвестер, мајка си Џенифер и сестрите Софија и Скарлет.

Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството

Систин позираше и со својата колешка Корин Фокс, ќерката на Џејми Фокс.

Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството Систин Сталоне со семејството

Хоророт „47 Meters Down: Uncaged“ ќе започне да се прикажува во киносалите во петок.

Трејлер за „47 Meters Down: Uncaged“

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3705 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?