Сè за внимание! Рита Ора ги покажа гаќичките на црвениот тепих облечена во бањарка и со крпа на главата
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Сè за внимание! Рита Ора ги покажа гаќичките на црвениот тепих облечена во бањарка и со крпа на главата

Сè за внимание! Рита Ора ги покажа гаќичките на црвениот тепих облечена во бањарка и со крпа на главата

Рита Ора изненади милиони гледачи на MTV EMA 2017. На црвениот тепих во Лондон, славната пејачка зачекори во мошне необичен „стајлинг“.

26-годишната изведувачка, која по потекло е од Косово, позираше пред фоторепортерите во бела долга бањарка која не ги сокри нејзините гаќички. На главата таа носеше замотана крпа, исто како штотуку да излегла од под туш.

Целиот изглед беше надополнет со елегантни бели салонки и блескав накит.

Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора

И на самата сцена таа се појави по бањарка.

Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора

Постапката на Ора, која беше водителка на манифестацијата, наиде на многу негативни реакции.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 9698 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.