Семејна празнична атмосфера: Џенифер Лопез и Алекс ја китат елката со четирите деца
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Семејна празнична атмосфера: Џенифер Лопез и Алекс ја китат елката со четирите деца

Семејна празнична атмосфера: Џенифер Лопез и Алекс ја китат елката со четирите деца

Празнична атмосфера завладеа во домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез. Популарниот пар ја китеше големата новогодишна елка со четирите деца и сподели фотографии и видео од семејното дружење.

49-годишната пејачка и 43-годишниот поранешен спортист имаа помош од 10-годишните близнаци Еми и Макс, 10-годишната Ела и 14-годишната Наташа.

Џенифер Лопез и Алекс со децата Џенифер Лопез и Алекс со децата
Џенифер Лопез и Алекс со децата

Џеј Ло и Алекс по вторпат ќе слават Божиќ и Нова година заедно. Минатата година, новогодишните празници тие ги минаа исто така во Мајами.

Славните за Божиќ Славните за Божиќ

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8512 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.