Семејна забава: Брус Вилис со петте ќерки и згодната сопруга во Дизниленд
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Семејна забава: Брус Вилис со петте ќерки и згодната сопруга во Дизниленд

Семејна забава: Брус Вилис со петте ќерки и згодната сопруга во Дизниленд

Брус Вилис е горд татко на пет ќерки, а како што тврди неговата сопруга, би сакал да има уште пет.

Семејното дружење на 63-годишниот актер со неговите ќерки и сопругата Ема во Дизниленд измами насмевки кај неговите фанови зашто се навиканати да го гледаат како мачо тип во акција, а не како разнежнет татко кој се вози на карузел.

Брус и Ема забавниот парк го посетија со нивните две ќерки (6-годишната Мејбел и 4-годишната Евелин), како и со трите негови ќерки од бракот со Деми Мур (Румер, Скаут и Талула).

Дизниленд Дизниленд Дизниленд Дизниленд Дизниленд Дизниленд Дизниленд Дизниленд Дизниленд Дизниленд Дизниленд Дизниленд

Парот е во брак од 2009 година.

Дизниленд

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.