Семеен одмор во Грција: Катарина Ивановска со синчето ужива на плажа на Крит
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Семеен одмор во Грција: Катарина Ивановска со синчето ужива на плажа на Крит

Семеен одмор во Грција: Катарина Ивановска со синчето ужива на плажа на Крит

Катарина Ивановска е на семеен одмор. 29-годишната манекенка моментално престојува во Грција со саканиот и нивното синче Вања.

Атрактивната Македонка сподели фотографии од Крит и уживањето во убавините на една од најпознатите плажи, Елафониси.

Катарина Ивановска на одмор со синот

Катарина го покажа своето фит тело во бикини. Таа се породи на крајот од мај оваа година.

Катарина Ивановска на одмор со синот Катарина Ивановска на одмор со синот Катарина Ивановска на одмор со синот Катарина Ивановска на одмор со синот Катарина Ивановска на одмор со синот Катарина Ивановска на одмор со синот Катарина Ивановска на одмор со синот Катарина Ивановска на одмор со синот Катарина Ивановска на одмор со синот Катарина Ивановска на одмор со синот Катарина Ивановска на одмор со синот

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 9700 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.