Сандра Булок во комбинезон од Зухаир Мурад со згодниот љубовен партнер на премиера на „Ocean’s 8“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Сандра Булок во комбинезон од Зухаир Мурад со згодниот љубовен партнер на премиера на „Ocean’s 8“

Сандра Булок во комбинезон од Зухаир Мурад со згодниот љубовен партнер на премиера на „Ocean’s 8“

Кој може да поверува дека Сандра Булок има 53 години? Харизматичната актерка блескаше на премиерата на „Ocean’s 8“ во Лондон.

На црвениот тепих, Булок се појави во блескав колоритен комбинезон од либанскиот дизајнер Зухаир Мурад.

Сандра Булок Сандра Булок Сандра Булок Сандра Булок

Иако не позираше за време на свеченоста со својот љубовен партнер Брајан Рендал, папараците ги уловија додека заедно се упатуваа на филмскиот настан.

Сандра Булок Сандра Булок Сандра Булок Сандра Булок Сандра Булок Сандра Булок Сандра Булок Сандра Булок

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 4923 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.