Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам заљубени и релаксирани на јахта во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам заљубени и релаксирани на јахта во Италија

Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам заљубени и релаксирани на јахта во Италија

Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам мошне ретко „паѓаат“ во радарот на папараците, но најновото патување на парот не остана недокументирано.

32-годишниот модел и 51-годишниот актер беа фотографирани на јахта во Капри, Италија.

Славната двојка се релаксираше со малиот син Џек.

Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам

Роузи и Џејсон се заедно од 2010 година.

Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9314 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?