Романтичен предлог за брак: Џенифер Лопез сподели фотографии од моментот кога Алекс ја побара за жена
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Романтичен предлог за брак: Џенифер Лопез сподели фотографии од моментот кога Алекс ја побара за жена

Романтичен предлог за брак: Џенифер Лопез сподели фотографии од моментот кога Алекс ја побара за жена

Џенифер Лопез објави фотографии од специјалниот момент кога Алекс Родригез клекна на колено и ја побара за жена.

Предлогот за брак се случил на зајдисонце на плажа на Бахамите.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

„Нема многу зборови кои би ги споделил со вас, само чувства. Благодарност. Возбуда. И само... радост“ - напиша тој.

Големиот свршенички прстен се претпоставува дека чини неверојатни 5 милиони долари.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Парот беше уловен и од папараците додека уживаше на плажа.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Ова ќе биде четврт брак на 49-годишната пејачка и втор на 43-годишниот поранешен спортист. Лопез и Родригез се во врска две години. И двајцата имаат по две деца од претходните бракови.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 960 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?