Ријана во црна креација и блескав накит на вечерата на Шопард во Кан организирана во нејзина чест
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ријана во црна креација и блескав накит на вечерата на Шопард во Кан организирана во нејзина чест

Ријана во црна креација и блескав накит на вечерата на Шопард во Кан организирана во нејзина чест

Ријана го привлече целото внимание на вечерата на Шопард во Кан организирана во чест на нејзината соработка со луксузниот швајцарски бренд.

За свечениот настан, 29-годишната музичка ѕвезда избра црна креација од Ралф и Русо, сандали од Џузепе Ѕаноти и се разбира, накит од Шопард.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Ријана сподели и фотографии од својот изглед на Instagram.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Славната пејачка, која со години е љубителка на моделите на Шопар, неодамна дизајнираше капсулна колекција накит наречена „Rihanna Loves Chopard“.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8074 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.