Релаксација во Грција: Каролина Гочева со сопругот Михаил и пријатели ужива на Миконос
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Релаксација во Грција: Каролина Гочева со сопругот Михаил и пријатели ужива на Миконос

Релаксација во Грција: Каролина Гочева со сопругот Михаил и пријатели ужива на Миконос

Каролина Гочева и Михаил Корубин повторно летуваат на Миконос. 38-годишната пејачка и познатиот уметник во друштво на пријатели уживаат на прекрасниот грчки остров.

Талентираниот славен пар сподели фотографии и видеа од летните авантури.

Лелеав бел фустан, цветна креација со разголен грб, шик корсет и фармерки... Македонското девојче изгледа фантастично во неколку модни комбинации.

Каролина и Михаил на Миконос Каролина и Михаил на Миконос Каролина и Михаил на Миконос Каролина и Михаил на Миконос Каролина и Михаил на Миконос Каролина и Михаил на Миконос Каролина и Михаил на Миконос Каролина и Михаил на Миконос Каролина и Михаил на Миконос

Пред неколку месеци Каролина и Михаил ја посетија Малта, каде таа го прослави својот 38. роденден.

Каролина и Михаил на Малта

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.