Првите фотографии од седмата сезона на хит-серијата „Game of Thrones“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Првите фотографии од седмата сезона на хит-серијата „Game of Thrones“

Првите фотографии од седмата сезона на хит-серијата „Game of Thrones“

Милионите обожаватели на хит-серијата „Game of Thrones“ со нетрпение ја очекуваат седмата сезона. Засега, тие можат само малку да ја заситат својата љубопитност со првите објавени фотографии од епизодите кои следуваат.

Петнаесет фотографии „зборуваат“ за идните авантури на главните ликови во серијата која буквално направи „бум“.

Првата епизода од новата сезона ќе биде емитувана на 16 јули.

Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones

Претходно беше објавен краток трејлер за новата сезона. Погледнете го:

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8072 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.