Првиот портрет: Ким Кардашијан сподели фотографија од малиот син Псалм
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Првиот портрет: Ким Кардашијан сподели фотографија од малиот син Псалм

Првиот портрет: Ким Кардашијан сподели фотографија од малиот син Псалм

Ким Кардашијан и Кание Вест пред еден месец го добија синот Псалм. 38-годишната ѕвезда од „Keeping Up with the Kardashians“ денес ја објави првата фотографија на која одблиску се гледа лицето на малото бебенце, кое дојде на овој свет со помош на сурогат-мајка.

View this post on Instagram

Psalm Ye

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ким претходно имаше споделено фотографија од Псалм во бебешкото креветче.

Во јануари минатата година, парот ја доби и ќеркичката Чикаго со помош на сурогат-мајка. Ким и Кание се родители и на ќерката Норт, која наскоро ќе наполни 6 години и на 3-годишниот син Сент.

Ким Ким

Ким имаше компликации во текот на втората бременост и докторите ја советуваа дека третата бременост би била премногу ризична за неа. Поради тоа, таа се одлучи да го проширува семејството преку сурогат-мајка.

Ким

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9629 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?